Już 13-14 marca 2008 r. odbędzie się II Festiwal Wielkanocny "JEŻ 2008"

JEŻ 2007

W 2007r. odbył się festiwal promujący twórczość teatralno-taneczną dzieci niepełnosprawnych intelektualnie. Pomysłodawczynią imprezy była prezes Stowarzyszenia "JEŻ" Małgorzata Wiecha. Festiwal odbył się w Klubie Kultury "Przewóz", dzięki życzliwości Barbary Krejczy kierownika Klubu (KK "Przewóz" jest filią Domu Kultury "Podgórze"). Impreza zgromadziła 70-cioro uczestników. Wszyscy świetnie się bawili, rywalizowali, zdobywali nagrody i wyróżnienia. Do zobaczenia w 2008roku!

INTEGRACJA

"Wszystkie dzieci kochają Świętego Mikołaja", co udowodniły biorąc udział w imprezie integracyjnej w KK "Przewóz".

Występy IN VIA 2007

Grupa teatralna "IN VIA", której działalność wspiera Stowarzyszenie "JEŻ", zdobyła w 2007r. DUŻĄ BUŁAWĘ LAJKONIKA" za przedstawienie "ZŁOTA BYBKA". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

DOSKONALENIE

Członkowie Stowarzyszenia podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą umiejętności na kursach i warsztatach. Oto jeden z takich warsztatów: "Lalka i maska w teatrze-projekty, budowa, działanie. Warsztaty dla animatorów teatru."

Strona główna | Cele | Zarząd | Wydarzenia | Galeria | Kontakt
webmaster A&T Karwas